Uyarılar,
 
PARK FOTO® Stüdyolarında çekilen fotoğraflar; fotokopi, scanner, polaroid, fotoğraf ya da herhangi bir usulle hiç bir şekilde kopyalanamaz. Basılı yada görsel medyada izin almadan ya da isim vermeden yayımlanamaz.

PARK FOTO®'ya teslim edilen her film, stüdyolarda çekilen her fotoğraf %100 kalite garantisine sahiptir, iyi saklama koşulu ile her fotoğrafın takribi 100 sene ömür garantisi vardır. Beğenilmeyen fotoğraflar tekrar edilmez ücreti iade edilmez, ancak teknik hata vukuunda tekrar edilir. Eğer amatör filmi teknik hataya uğramışsa; film sahibi müşteriye, filmin yenisi ya da fiyatı ödenir.

PARK FOTO®'ya teslim edilen her iş fiyatının en az yarısı kapora olarak alınır. Fotoğraflar yalnız makbuz hamiline teslim edilir. Alınmamış fotoğraflar en fazla altı ay muhafaza edilir, bunun dışındaki alınmamış fotoğrafların kaybından sorumluluk kabul edilmez. Altı aydan daha sonra alınan fotoğraflar teslim anındaki fiyatları ile fiyatlandırılır.

PARK FOTO® arşivlerindeki filmler hiç bir surette sahiplerine verilmez. Telif hakları PARK FOTO®'ya aittir para ile alınması dahi mümkün değildir. Şehir ya da yurt dışında bulunan müşterilerimiz siparişlerini telefonla verebilirler ücretini banka havalesi ile gönderebilirler. Sipariş alındıktan bir hafta sonra fotoğraflar posta ya da kargo ile kırılmayacak sağlam bir ambalaj ile gönderilir. Posta ya da kargoda oluşacak gecikme ya da hasarlardan PARK FOTO® sorumlu tutulamaz.

PARK FOTO® Ankara Umum Fotoğrafçılar Odası üyesidir. Odanın ilan ettiği fiyat listesini kullanır, bunun dışında fiyatlarda pazarlık yapılamaz, ancak listede bulunmayan ve toplu işler, pazarlığa tabi olabilir.

PARK FOTO®'da fotoğraf çektiren veya iş teslim eden bütün müşterilerimiz yukarıdaki şartları olduğu gibi kabul etmiş sayılırlar.

 


Bütün Hakları Saklıdır Çetin Atabay© 2001-2019

[Ana Sayfa] [Tarihçe] [Hizmetlerimiz] [Amatörler İçin] [Fiyatlarımız] [Kim Kimdir] [Uyarı] [Linkler] [e-mail] [Sayfa Başı]